Fungování Vimaxu a účinky na erekci

A proč taková podpora oběhového systému? Tělo penisu totiž tvoří topořivá tělesa. Právě ta se při vzrušení naplní krví, kterou zadrží uvnitř a tím penis zpevňují.

Kvalitní rostlinné extrakty, podpořené navíc přítomnosti vitamínu E, si s nedostatky v této oblasti snadno poradí. Příznivě působí na oběhový systém v celém těle – tedy samozřejmě i na prokrvení penisu při sexu.

Lepší sex a s delší výdrží – asi bych mohl do hodnocení napsat jenom tohle a stačilo by to. Ale ona se dostavila taky pevnost a lepší uspokojení, což určitě na chodníku nikde neleží. O zvětšení penisu mi ani nešlo, ale manželka tvrdí, že to poznat je. Podle mě je můj penis spíš pevnější a citlivější, takže věc názoru. Za sebe určitě doporučuju.

Honza, 35 let, Poděbrady

Vimax – účinky na erekci

Nejde ovšem o účinky „na povel.“ Doporučeno je naopak dlouhodobé užívání. Stačí jedna tableta denně po jídle, zapitá sklenicí čisté vody.

A za jak dlouho se působení Vimaxu projeví? To nelze přesně říci, každý organismus je totiž jiný. Výrobce však tvrdí, že k tomu může dojít dokonce až za čtyři měsíce.

Je to malá daň za užití čistě přírodního preparátu. Oproti standardně předepisovaným lékům pro něj totiž platí, že k nárůstu jeho účinků dochází postupně. A stejně postupně také odeznívají, jestliže z nějakého důvodu Vimax užívat přestanete.

Nemusíte se tedy bát nepříjemných šoků pro tělo, abstinenčních příznaků apod. Oproti standardně prodávaným farmaceutickým prostředkům (dostupným zpravidla jen na předpis) jde o značnou výhodu.

Pokud hledáte přírodní podporu oběhového systému, jež má velmi příznivý vliv na kvalitu a délku erekce, a tím i na sexuální zážitek jako takový, vsaďte na přírodní zdroje. Vimax obsahuje hned osm účinných látek v té správné koncentraci. Jeho aplikace je snadná a bez vedlejších účinků.

Měl jsem problém, se kterým mi Vimax hodně pomohl. Negativně hodnotím účinnost, ta se totiž dostaví až za 2-3 týdny, do té doby jen polykáte pilulky. Ale vzhledem k tomu, že potom už ten sex konečně stojí za to, mi to vlastně ani nevadí. Přestávám se návštěvy ložnice bát a Vimax kupuju do zásoby. Prodloužil mi výdrž a zlepšil erekci.

Libor, 38 let, Ostrava